Nedir?

Takas yöntemi ile başlayan alışverişin tarihi, Lidyalıların milattan önce yedinci yüzyılda madeni parayı bulması ile bambaşka bir hal almıştır. Günümüze geldiğimizde ise teknolojinin gelişmesi ve alışveriş modellerinin değişmesi ile kullandığımız paraların bile yerini sanal paralara bırakma serüvenini birlikte izliyoruz.

Doğal olarak, gayrimenkul satış ve pazarlama yöntemleri de bu süreçten etkilenmektedir. Teknolojinin bütün imkanlarını kullanmak durumunda olan, profesyonel gayrimenkul pazarlama firmaları ve bireysel müşteriler için takas yöntemini gayrimenkul sektöründe teknoloji ile birleştirip zenginleştirerek sizlerin kullanımına sunmaya karar verdik.

Gayrimenkul pazarlama faaliyetlerinin daha hızlı sonuçlanması amacıyla oluşturduğumuz takasal.com isimli bu platform vesilesiyle müşterilerimize yeni bir pazarlama ortamı sağlıyoruz.

Nasıl Çalışır?

Takasal’da ilanınızı oluşturan portföyü hem satabilir hem de belirlediğiniz kriterler ile takas yapabilirsiniz. Takasal espertiz uzmanları ile istenmesi durumunda gayrimenkulünüzün değerini doğrular ve yapacağınız alışverişte güvence sağlar. Ekstradan ilan plus özelliği ile ilanınızı daha fazla öne çıkarabilir, satış veya takas hızını %200’e kadar arttırabilirsiniz. Talep etmeniz durumunda yatırımcı kulübümüz tarafından mülkünüzün hızlı satılması amacıyla teklif alabilirsiniz.

Emlak ofisleri, kurumsal gayrimenkul pazarlama firmaları ve fazla portföyü olan diğer kullanıcılarımız avantajlı üyelik şartlarından yararlanarak takasal.com üyesi olabilirler.
Bu paketin avantajları nelerdir?
1) Müşterilerinize karşı oluşturacağınız kurumsal kimliğinize artı değer katar.
2) Pazarlama araçlarınızı çoğaltmanızı sağlar.
3) Daha fazla kişiye ulaşarak çok daha hızlı sonuç almanızı sağlar.
4) Dijital platformda, ilanınızın yayınlayacağı ilave birçok alternatifi size sunar.

Yatırımcı kulübümüze üye olan kullanıcılarımızda, takasal.com’ un sunduğu bütün avantajlardan yararlanmanın yanı sıra, çok karlı yatırım fırsatlarından da haberdar olurlar.
Ayrıca, uzman ekibimiz ve diğer kulüp üyeleriyle tanışma fırsatı bulup, gayrimenkul yatırımlarınız üzerine strateji geliştirebilirsiniz. Diğer taraftan da, portföylerinizi sistemimizde ister ücretsiz olarak ister Plus hizmetlerden yararlanarak, yayınlayabilir, burada satabilir ve takas seçeneklerinden faydalanabilirsiniz.

5

Ülke

7

Emlak Danışmanı

15

Yatırımcı Üyesi

Sunum dokümanını indir

PDF dokümanını indir