Yatırımcı Kulübü

Toplantı

Belirli periyotlarda düzenlenen tanışma, kahvaltı ve yatırım üzerine düzenlenen toplantı programlarımız.

Yatırım analizi

Alanında uzman ekibimizle ile doğru yatırım ve güncel gayrimenkul piyasası hakkında ilgili brifingler.

Yatırımın seni bulsun

Belirlediğin kriterlerdeki yatırım seçeneğin sisteme giriş yapıldığında bildirim alırsın.

Gayrimenkule yatırım yapmak ve sonucunda iyi kazançlar elde etmek gerçekten bilgi ve tecrübe gerektirmektedir.

Yatırımcı kulübü ismini verdiğimiz bu organizasyon, siz değerli yatırımcılarımızla birlikte, ister ekip olarak, ister bireysel hareket ederek, oluşan fırsatları değerlendirmek, bu esnada bilgi ve tecrübe paylaşımının yapıldığı bir platformdur.

Tanışma sonrasında kulübümüze katılmaya karar verirseniz, kulübümüzün bir parçası olarak yeni dostluklara ve karlı yatırımlara hazırsınız demektir.
1- Öncelikle aşağıda belirtilen sorulara vereceğiniz cevaplar doğrultusunda ekibimiz en kısa zamanda sizin beklenti ve taleplerinizi karşılayabilmesi için çalışmaya başlayacaktır. Dolayısı ile talebinize uygun portföyü bulmak için size özel çalışma yapılacaktır.

  • Gayrimenkul yatırımı için oluşturduğunuz bütçe ne kadar?
  • Yatırım için özellikle belirlediğiniz bir bölge var mı?
  • Takas için sunabileceğiniz başka portföyleriniz var mı?
  • Yatırım için özellikle belirlediğiniz bir gayrimenkul türü (arazi, dükkan, daire, vb.) var mı?
  • Kulübümüz bünyesinde yüksek bütçeli bir yatırım fırsatı doğduğunda, hissedar olarak girmeye sıcak bakar mısınız?

2- Portföyümüzdeki gayrimenkuller haricinde, sahibinden ve diğer emlak ofisleri aracılıyla bulunan, yatırım fırsatı niteliğindeki mülklerle ilgili, alanında uzman ekibimiz tarafından analiz ve gayrimenkul değerlemesi yapılarak sizlere sunulacak.
3- Alanında uzman ekibimiz tarafından doğru yatırım ve güncel gayrimenkul piyasası hakkında değişik zaman aralıklarında brifingler verilecek.
4- Belirlediğiniz kriterlere uygun bir gayrimenkul seçeneği, sisteme giriş yapıldığında tarafımızdan otomatik bildirim alırsınız.
5- Siz üyelerimiz için belirli periyotlarda tanışma, kahvaltı ve gayrimenkul yatırımı konulu toplantı programlarımı düzenliyoruz.

Kulübümüzün yatırım kararlarına yön veren, uzman üyelerinin en önemli özelliği, mesleki deneyimlerinin haricinde bütçeleri oranında hepsinin de birer gayrimenkul yatırımcısı olmalarıdır.
Ekibimizde; Mimar, Harita Mühendisi, İnşaat Mühendisi, Ziraat Mühendisi, Taşınmaz Değerleme ve Geliştirme Uzmanından oluşan teknik branşların yanı sıra emlak sektöründe 20 yıla yakın deneyime sahip Broker ve Gayrimenkul Danışmanlarından oluşan sahada uzun yıllar çalışmış arkadaşlarımız bulunmaktadır.

Öncelikle internet üzerinden ücretsiz olarak kulübümüze ön üyelik oluşturuyorsunuz.
Sizin ve ekibimizin uygun olduğu bir günde ofisimizde bir araya gelip hem kendimizi size tanıtma fırsatı buluyoruz hem de biz sizi tanımış oluyoruz.